Fotovoltaické panely

Především kvalitní fotovoltaické panely tvoří dobrý solární fotovoltaický systém. Jak se fotovoltaické panely rozdělují a na co všechno je lze použít se dozvíte v této sekci o fotovoltaických panelech.

Fotovoltaické panely a fotovoltaické články jsou konečně dostupnější i v České Republice. Dotace na fotovoltaiku formou "Zelených bonusů" jsou stále nejvýhodnější formou čerpání státem garantovaných cen. Jsou určeny především pro rodinné domy a domácnosti, ale také pro místa bez elektrické přípojky.

Dotace na fotovoltaické systémy a fotovoltaické elektrárny jsou poskytovány pouze formou tzv. výkupních cen nebo formou zeleného bonusu. Zelený bonus lze využít i na místech kde není žádná přípojka elektřiny, např. na chatách, samotách a chalupách.

Podporu zeleného bonusu na fotovoltaickou elektrárnu nebo ostrovní fotovoltaický systém lze využít i během tzv. stop stavu kde distribuční společnosti nevydávají kladná stanoviska k připojení. Při ostrovním provozu není třeba žádost o připojení k DS. Žádá se pouze o licenci na výrobu elektřiny, takže lze zelený bonus získat i na chaty či chalupy. Místa bez klasické přípojky elektřiny mají tedy v tomto období výhodu a mohou tak provozovat fotovoltaický ostrovní systém v režimu zelený bonus.

Fotovoltaické solární panely vybraných značek nejlepších světových výrobců fotovoltaiky. Z kterýchkoliv fotovoltaických panelů z naší nabídky lze navrhovat hybridní fotovoltaické solární elektrárny. Vzhledem k neustále měnícím se skladovým zásobám fotovoltaických panelů a ceny odvíjející se od počtu odebraných solárních panelů, neuvádíme cenu za jeden kus. Pokud máte zájem o cenovou nabídku, můžete nám poslat poptávku prostřednictvím e-mailu. Pokud již nebudou skladem Vámi poptávané panely, rádi Vám nabídneme alternativu.

U nás bohužel NELZE samostatně objednat menší množství než 10 ks solárních panelů. Slevy na fotovoltaické panely poskytujeme při množstevním odběru nebo při koupi hybridní fotovoltaické elektrárny na klíč!