Solární záložní zdroje

Solární záložní zdroje jsou zdroje elektřiny nezávislé na veřejné elektrické síti a fungují bezpečně a spolehlivě i v případě delšího výpadku klasické elektrické sítě.

Dodáváme fotovoltaické záložní zdroje na míru pro místa kde je požadována částečná nebo úplná nezávislost na elektrické síti. K takovým místům patří nejčastěji lodě, jachty, chalupy, chaty, firmy nebo i rodiné domy kde jsou výpadky elektrické sítě nežádoucí nebo je požadována absolutní, či částečná nezávislost na dodávkách elektřiny z klasických zdrojů.

Pro již existující solární elektrárny nabízíme rozšíření on-grid provozu na hybridní systém, kdy je možno vyrobenou energii legálně akumulovat a automaticky dle potřeby, například v noci, tak přejít na tento záložní solární zdroj.

Vzhledem k tomu že každý záložní zdroj má jiné potřeby nevrhujeme většinou tyto systémy na míru daného objektu. Neváhejte nás proto kontaktovat v případě potřeby konzultace a vhodnosti instalace solárního záložního zdroje.Více informací o solárních záložních zdrojích naleznete také v sekci ostrovní fotovoltaické systémy.