Solární elektrárny

Dodáváme solární fotovoltaické elektrárny nejen pro Váš rodiný dům, firmu nebo chalupu. Novinkou jsou v roce 2011 také hybridní solární elektrárny pro rodiné domy, chalupy, meteorologické stanice, horské boudy a na nejrůznější místa kde může nebo nemusí být elektrická přípojka nebo dochází k výpadkům dodávek elektrické energie.

Zajistíme kompletní projekci a dodávku vaší fotovoltaické síťové elektrárny, off-grid ostrovního systému nebo hybridní solární elektrárny.

Pro již existující fotovoltaické instalace nabízíme rozšíření o možnost lepšího využití vyrobené elektrické energie a přechod na hybridní fotovoltaický systém (možnost využít téměř veškerou vyrobenou elektrickou energii s minimálními přebytky do sítě).

Dodáváme jak třífázové solární fotovoltaické elektrárny ale také levnější jednofázové hybridní nebo ostrovní systémy. Rádi Vám pomůžeme solární fotovoltaický systém navrhnout nebo ho případně rozšířit ze síťového na hybridní a zefektivnit využití energie z klasických 30% až na téměř 100%.

Solární elektrárny - stavebnice nebo solární elektrárna na klíč aneb jak na to. Pořiďte si vlastní solární elektrárnu. Dodáváme jak solární elektrárny na klíč tak stavebnice solárních elektráren například pro Váš dům či chatu.

Nabízíme solární panely, solární systémy a solární elektrárny na klíč. Od studie solární elektrárny až po konečnou dodávku a montáž. Dodáváme také náhradní díly na solární elektrárny.