Hybridní měnič Sunsynk Lifelynk XL 5.5 kW

Cena
0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Výrobce

Hmotnost
82 kg

Slevy pro firmy
Skladem

Hybridní měnič Sunsynk Lifelynk XL 5.5 kW Více

Hybridní měnič Sunsynk Lifelynk XL přináší revoluci ve fotovoltaice.

Model „XL“ nabízí 5,5kW hybridní měnič s integrovanou baterií 5.22kWh.

Nabízí vše v jednom, je snadno zapojitelný a rozšiřitelný dle individuálních energetických potřeb.

Je navržen tak, aby zjednodušil svět solární energie a poskytl nákladově efektivní řešení pro udržitelný život.

Modul Lifelynk se snadno instaluje díky připojení plug and play, což zajišťuje bezproblémový proces instalace.

Za cenu srovnatelnou s cenou chytrého telefonu je tou nejdostupnější a nejefektivnější možností pro všechny, kdo chtějí využívat solární energii.

Systém Lifelynk je do posledního detailu navržen tak, aby vyhovoval rostoucím energetickým potřebám.

Umožňuje snadné rozšíření a podporuje paralelní připojení až se 6 moduly, což znamená, že můžete do systému přidávat další moduly pro uspokojení energetické poptávky.

Systém Lifelynk navíc nabízí flexibilitu díky bezproblémové integraci s tradičními solárními akumulátory.  Energii generovanou systémem Lifelynk můžete kombinovat s energií uloženou v solárních bateriích, je kompatibilní téměř se všemi jejich dostupnými typy.

 Hlavní výhody systému Sunsynk Lifelynk XL :

1. Vysoká účinnost:

Sunsynk Lifelynk XL je vybaven pokročilou technologií, která zajišťuje vysokou účinnost převodu energie. To znamená, že měnič dokáže efektivně využívat sluneční energii a převádět ji na elektrickou energii s minimálními ztrátami.

2.Flexibilita:

Sunsynk Lifelynk XL je navržen tak, aby byl kompatibilní s různými typy solárních panelů a baterií. Tato flexibilita umožňuje snadnou integraci měniče do stávajících solárních systémů a zároveň poskytuje možnost rozšíření systému v budoucnosti.

3. Vysoká spolehlivost:

Sunsynk Lifelynk XL je vyroben z kvalitních materiálů a je navržen tak, aby odolával extrémním metereologickým podmínkám a je odolný vůči vysokým teplotám, vlhkosti a prachovým částicím, což zaručuje jeho spolehlivý a dlouhodobý výkon.

4. Integrované monitorování:

Sunsynk Lifelynk XL je vybaven integrovaným monitorovacím systémem, který umožňuje sledovat výkon měniče a solárního systému v reálném čase. Toto monitorování poskytuje důležité informace o výkonu systému a umožňuje rychlou diagnostiku a opravu v případě problémů.

Sunsynk Lifelynk XL je revoluční měnič, který přináší spolehlivý výkon, vysokou účinnost a flexibilitu pro solární systémy.

Jeho výhody a kvality jej činí nejlepší volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a efektivní řešení pro využití sluneční energie.

Parametry

Nominální výkon měniče (stálý výkon) 5,5 kVA
Maximální účinnost 97,6%
Rozměry (š) v mm 182
Rozměry (v) v mm 901
Rozměry (d) v mm 624