LiFePO4 baterie - Využitelná energie - 5,3 kWh

Po dlouholetém výzkumu té nejlepší efektivnosti našich solárních systémů a po mnoha zkušenostech s úložišti energie od mnoha různých výrobců jsme začali převážně používat baterie WeCo, které jsou v současnosti ve své kategorii jedny z nejlepších produktů na trhu, zvláště pak Lithiová baterie WeCo 5k3 XP Dual Voltage, a to z několika důvodů:

1. 5K3 XP se může pochlubit působivou energetickou kapacitou 5,3 kWh na modul a je spolehlivým zdrojem energie pro všechny vaše energetické potřeby. S jmenovitým napětím 51,2 Vdc a rozsahem provozního napětí 46,5 - 58,4 Vdc zajišťuje tato baterie stabilní a efektivní napájení.

2. Konektivita je klíčová a 5K3 XP tomu dobře rozumí. V nízkonapěťových nastaveních můžete paralelně připojit až 15 modulů, což poskytuje přizpůsobitelná energetická řešení pro různé aplikace.

3. Pro scénáře vysokého napětí podporuje 5K3 XP sériové připojení až 16 baterií s HV BOX. Tato konfigurace nejen maximalizuje skladování energie, ale také otevírá dveře vysokokapacitním aplikacím s bezproblémovou integrací.

4. Flexibilita je jádrem designu 5K3 XP. Ať už dáváte přednost montáži na stěnu, podlahu nebo na stoh, tato baterie bez problémů zapadne do vašeho prostoru a zajistí bezproblémovou a esteticky příjemnou instalaci.

5. 5K3 XP není jen o surové síle; jde o inteligentní řízení energie. Díky pokročilým aplikacím se dvěma napětími, vestavěným funkcím WiFi a Bluetooth a vyvažování v reálném čase máte úplnou kontrolu nad spotřebou energie a úložištěm.

6.  5K3 XP vyniká v nízkonapěťových i vysokonapěťových scénářích a přizpůsobí se vašim jedinečným energetickým potřebám. Díky své všestrannosti je vhodnou volbou pro rezidenční, komerční a průmyslové aplikace.

7.  Odolnost a dlouhá životnost 5K3 XP s 10letou zárukou nebo působivými 7000 cykly poskytuje klid a důvěru ve vaši investici.

Baterie WeCO 5K3 XP je plně kompatibilní s následujícími měniči:

Azzurrro
Deye
Ingeteam
MLT Inverters
Schneider
Solis
Growatt
SMA
Goodwe
Studer
Sofar Solar
Victron Energy
TBB Power
INVT - MEGA
Imeon Energy
Voltronic Power
Morningstar
Kehua Tech
Must Solar
Lux Power Tek
Sungrow
Steca 
Tcun
MPP Solar
Autarco
SunSynk
Sol-Ark

Produkt Dostupnost Cena
Lithiová baterie WeCo 5k3 XP - 5,3 kWh Lithiová baterie WeCo 5k3 XP - 5,3 kWh Kód: P00002 Počet hvězdiček je 0 z 5 Rychlé info Lithiová baterie WeCo 5k3 s kapacitou 5,3kWh Skladem 34 430 Kč bez DPH 41 660,30 Kč s DPH